Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
ul. Nowy Świat 53
(wejście od ul. Wareckiej)
00-042 Warszawa
czynne: pn.-czw. 10-17
pt. 10-14
tel./fax 22 841 49 28
e-mail:
Numer konta bankowego:
50 1020 5558 1111 1393 3000 0004
Menu


Nasza firma działa na rynku turystycznym od 2004 r., a jej stali pracownicy mają ponad 20-letnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu wycieczek. BT Waltour jest zgodnie z posiadanym zezwoleniem organizatorem turystyki na terenie całej Europy. Specjalizujemy się w przygotowywaniu imprez na terenie Polski, państw graniczących z Polską, a także Węgier, Austrii oraz krajów nadbałtyckich.

Przygotowujemy i realizujemy wycieczki, imprezy integracyjne oraz zorganizowane pobyty dla firm, stowarzyszeń, klubów, szkół, a także ogólnodostępne wycieczki z przewodnikiem - autokarowe i piesze - dla osób indywidualnych.

Dla firm oferujemy imprezy krajoznawcze, rekreacyjne (m.in. z piknikami i kuligami), sportowe, integracyjne oraz pobytowe z programem i standardem uzgodnionym z klientem. Organizujemy także wyjazdy specjalistyczne np. imprezy żeglarskie (polecamy szczególnie rejsy na Wielkich Jeziorach Mazurskich), spływy kajakowe oraz wyjazdy na imprezy motywacyjne z elementami współzawodnictwa (zajęcia linowe, Team building, paintball), połączone z profesjonalnie przygotowanymi zawodami sportowymi dla pracowników firm (np. w narciarstwo zjazdowe, regaty żeglarskie, kajakarstwo). Organizujemy także kongresy i konferencje, szkolenia m.in. językowe, wyjazdy na zagraniczne targi, wystawy i konferencje. Obsługujemy też grupy przyjazdowe od transferów z lotniska, po zakwaterowanie, wyżywienie, organizację czasu wolnego oraz opiekę pilotów, tłumaczy i hostess. Prowadzimy również profesjonalną pomoc i doradztwo w planowaniu wyjazdów urlopowych i biznesowych.

Oferujemy także usługi pilotarskie i przewodnickie w języku polskim oraz ponad 20 językach obcych, a także usługi transportowe w zakresie przewozu osób autokarami i busami.

Każdą ofertę dostosowujemy do oczekiwań i wymagań instytucji zamawiających imprezę, dlatego do przygotowania programu podchodzimy zawsze indywidualnie.

Waltour Biuro Usług Turystycznych
Paweł Walenciak i Andrzej Walenciak

Copyright (c) 2004- BT WALTOUR. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Małgorzata Kłosok.
O nas  |  Polityka cookies  |  Kontakt  |  Punkty sprzedaży  |  Mapa witryny  |  Wycieczki weekendowe  |  Wyjazdy grupowe  |  Wycieczki szkolne 2014